Eurocamp Barbora

UBYTOVÁNÍ

Eurocamp Barbora se nachází na břehu vodní nádrže Barbora pod úpatím Krušných hor v obci Oldřichov u Duchova. Leží 6 km od lázeňského města Teplice v srdci Severních Čech.

Je to rekreační komplex s možností ubytování ve vlastních stanech, obytných přívěsech a obytných automobilech na slunných místech nebo ve stínu háje uprostřed campu. Nově možnost pronájmu karavanu. Samozřejmostí campu je možnost připojení na elektřinu, kvalitní sociální zázemí,využití sportovišť, postaráno je o bezpečnost hostů v campu a též možnost využití teras a restauračního zázemí Yacht clubu Barbora, které se nachází v hlavní budově a je součástí Eurocampu.

Více o campu

 

OKOLÍ

Pohled na hladinu nejčistší vodní nádrže v Čechách nejen přes den, ale hlavně při neopakovatelném západu slunce s výhledem na Krušné hory s dominantou vrcholu Bouřňáku, musí uchvátit každého, kdo navštíví tento camp.

V době šíleného životního tempa a i pracovního stresu je nejlepší relaxací návrat k přírodě, pobyt v přírodě, koukání do ohně, plavání a nasávání energie nejen ze sluníčka, ale i pohledy na hory, vodní hladinu a do zeleně, s možností návštěv zajímavých výletních cílů (a to nejen autem, ale hlavně na kole), kterých je v okolí Eurocampu Barbora dost a dost.

Tipy na výlety

MAPA AREÁLU

Areál EuroCampu Barbora je rozdělen do 4 částí – stání pro karavany/obytná auta, stání pro stany, chatky a Yacht Club.

Největší plocha campu je věnována pro stání karavanům a obytným autům, která je očíslována od č. 1. až po č. 46. K dispozici je také 8 boxů pro stany s auty a díky velké poptávce vám doporučujeme včasnou rezervaci místa pro stanování.

V EuroCampu Barbora se můžete také ubytovat v jedné z 5 chatek, které jsou velké 25 m2 a disponují základními potřebami na vaření. Poslední částí campu je Yacht Club, kde naleznete recepci a občerstvení.

Více o ubytování

Možnosti ubytování v Eurocampu Barbora

Přijedu s karavanem / obytným vozem / spím v dodávce

Přijedu s karavanem / obytným vozem / spím v dodávce

Informace k ubytování – Stání pro karavany + 1 auto nebo obytná auta Velikost stání : 55 m2 - 80m2Všechna stání jsou oddělena živým plotem, betonovými pražci nebo dřevěnými kůly s číselným označením: 1. - 46. viz mapa. Povrch stání – travnaté. Přípojka ele. – všechna stání mají svojí přípojku s dosahem do 20 m(minimální délka kabelu) od rozvodové skříně. Pitná voda – na vyznačeném místě u sociálního zařízení. Mytí nádobí- u budovy se sprchami naleznete dřez pouze na mytí nádobí.Chemická výlevka – na vyznačeném místě u sociálního zařízení. Odpady – na vyznačeném místě před závorou do kempu. Využívat nádoby na tříděný odpad ! Zákaz rozdělávání ohně na travnaté ploše. Povoleno pouze na stojanovém ohništi s betonovou deskou pod ohništěm. Povoleno grilování na grilech k tomu určených. V případě více aut je nutné využít kempové parkoviště za hlavní bránou! Ve stání je povoleno pouze 1 auto !Po ukončení pobytu – vytáhnout kolíky ze země, uklidit celé stanoviště !Noční klid – od 22.00 hod do 7.00hod !!
Rodinná chata

Rodinná chata

Chaty se stáním pro 1 auto (bez sociálního zařízení) Nové chaty s 5-ti lůžky (manželská postel, palanda se schodištěm s úložným prostorem, samostatná postel). Venkovní zastřešená veranda se sezením. Vybavení chaty : lednička, pracovní stůl, rychlovarná konvice, indukční vařič, základní zobrazit více nádobí pro vaření na indukci ( pánev, 2x hrnec ), 5x talíř, 5x miska, 5x hrnek + příbory. Dále – u každé postele lampička, lůžkoviny + povlečení, koš na odpadky, základní úklidové prostředky. Počet chat – 5.Pitná voda – na vyznačeném místě u sociálního zařízení. Sociální zařízení – do 30 m. Zákaz rozdělávání ohně, grilování povoleno na venkovních grilech ! Odpady – na vyznačeném místě před závorou do kempu. Využívat nádoby na tříděný odpad ! Noční klid – od 22.00 hod do 7.00 hod Nástup (check in) – od14.00 hod !Odchod (check out)– ukončení pobytu do 10.00 hod !
Přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm v chatě ! Zákaz kouření !
Přijedu s vlastním stanem / spím v osobním autě

Přijedu s vlastním stanem / spím v osobním autě

Stanoviště pro stany + max.1 auto Počet stání - 8 míst Velikost – cca 60 m2 Elektřina – všechna tato stání jsou bez možnosti přípojky elektřiny. Povrch – travnatý Pitná voda – na vyznačeném místě u sociálního zařízení. Odpady – na vyznačeném místě před závorou do kempu. Využívat nádoby na tříděný odpad. Zákaz rozdělávání ohně na travnaté ploše. Povoleno pouze na stojanovém ohništi s betonovou deskou pod ohništěm. Povoleno grilování na grilech k tomu určených. V případě více aut, je nutné využít kempové parkoviště za hlavní bránou, které je součástí kempu ! Ve stání je povoleno pouze 1 auto ! Po ukončení pobytu – vytáhnout všechny kolíky ze země ,uklidit celé stanoviště !Noční klid – od 22.00 hod do 7.00 hod !!