Kudy k nám

Ze severní Evropy (Norsko, Dánsko, Německo)

Z hraničního přechodu Cínovec (Německo/Česko) po E 55 do Dubí (7 km), kde odbočíte vpravo na Litvínov, Karlovy Vary, Košťany (silnice č.27) a po 5-ti km odbočíte vpravo do Košťan, které celé projedete ve směru na Teplice a na Kamenném pahorku odbočíte vpravo. Po 1 km vjedete do obce Oldřichov u Duchova, kde uprostřed obce ( 50 m za hlavním vchodem na pláže )je po pravé straně brána do Eurocampu Barbora.

Od Prahy

V Teplicích odbočíte z E 55 na prvním sjezdu do centra a na první křižovatce (semafory) odbočíte vpravo na Duchcov. Projedete Alejní ulicí a stále po hlavní odbočíte vpravo na Duchcovskou ulici a po ní směrem na Duchcov. Vyjedete z Teplic (silnice č.254) a po 1 km na Výšině odbočíte vpravo na Košťany a opět po 1 km odbočíte na Kamenném pahorku vlevo do Oldřichova, kde už je stejná trasa, jako v č.1.

Od Karlových Varů, Chomutova, Mostu, Loun a Bíliny

Po silnici č. E 442, 3 km za Bílinou odbočíte vpravo na Duchcov. Projedete celým Duchcovem (stále po hlavní) směrem na Teplice a 3 km za Duchcovem na Výšině odbočíte vlevo a po 1 km na Kamenném pahorku odbočíte vlevo do Oldřichova. Dále trasa jako v č. 1 a 2.